Telefon

0 532 514 24 88

E-Posta

info@eladazizli.com
TR
TR EN RU
İstanbul’da En İyi Burun Estetiği Doktoru

İstanbul’da En İyi Burun Estetiği Doktoru

En iyi burun estetiği doktoru, bu alanda iyi bir eğitim almış, tecrübeli ve alanında başarılı doktorlardır. İstanbul’da burun estetiği doktorları hastaların anatomik burun yapısına ve isteklerine göre planlama yapar. Hastalar istedikleri burun şekliyle ilgili doktoruna talepler bulunsa da herkesin yüz şekli talep edilen burun şekline uygun olmayabilir. Bu nedenle iyi bir burun estetiği doktoru hastanın beklentilerini ve fiziksel durumunu göz önünde bulundurarak bir planlama yapar. Dolayısıyla İstanbul’da en iyi burun estetiği seçerken doktorun eğitimine ve başarılarına kadar hasta ile iletişimine de dikkat edilmelidir.

En İyi Burun Estetiği Doktoru Nasıl Seçilir ?

Burun estetiği ameliyatından tatmin edici bir sonuç alabilmek için doğru doktoru seçmek son derece önemlidir. Bunun için seçmiş olduğunuz doktorun uzmanlığına, almış olduğu eğitime, deneyimine, özgeçmişine, daha önce yapmış olduğu burun estetiği ameliyatlarının öncesi, sonrası fotoğraflarına ve sizinle kurmuş olduğu iletişime dikkat etmelisiniz. En iyi burun estetiği seçerken, doktorun kariyeri boyunca yapmış olduğu burun estetiği sayısı ile deneyimini öğrenebilirsiniz.

İyi Bir Burun Estetiği Doktorunun Özellikleri Nelerdir ?

En İyi Burun Estetiği Nasıl Olur ?

Burun estetiğinin başarılı olabilmesi için hastanın istekleri ve yüz yapısına dikkat etmek oldukça önemlidir. Hastanın yüz yapısına uygun büyüklükte ve şekilde bir burun olmasına dikkat edilir. Bunun için doğru orantıyı yakalayarak, doğal bir görüntü oluşturulmaya çalışılır. Kadınlar için bu oran, üst dudak ile burun arasındaki açının yaklaşık 110 dereceye kadar olması gerekir. Eğer bu açı 90 derecenin altına düşerse daha maskülen bir görünüm meydana gelebilir. Burun estetiğinde, hastanın nasıl bir burun istediğine dair beklentisi oldukça önemlidir. Ameliyattan önce yapılan muayenede hastanın burun şekliyle ilgili istekleri doktorun uygun gördüğü ölçüde kabul görür. Bu sayede hasta ameliyattan sonra nasıl bir beklentide olması gerektiğini bilir.

Burun Estetiğinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Her cerrahi operasyonda olduğu gibi burun estetiğinde de dikkat edilmesi gereken bazı önemli konular vardır. Burun estetiğinde dikkat edilmesi gerekenler şu şekilde sıralanabilir;

 

Diğer Blog Yazılarını İncele

İletişim Bilgileri

Bizimle iletişime geçmek isterseniz, lütfen formu doldurun veya bize bir e-posta gönderin.

İletişim

Kültür Mahallesi, Ahmet Adnan Saygun Caddesi Akmerkez No:3 Kat: 10 D2, 34340 Beşiktaş/İstanbul

Yol Tarifi Al info@eladazizli.com 0 532 514 24 88

International :

+90 543 738 35 56

Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz
Konu
Mesajınız
Elad Azizli Whatsapp